Šoninis/kavos staliukas Smoke 38 kaina
Šoninis/kavos staliukas Smoke 38 kaina
Smoke 38 šoninis/kavos staliukas |
|
70.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
70.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-11-10 21:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KAIZEN PROJECTS |
| Kategorija | Kavos staliukai |
| Prekės kodas | 5708155912890 |
| Kavos staliuko tipas | kavos staliukas, apvalus kavos staliukas |
| Medžiaga | metalas |
| Forma | apvalus |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 38cm |
| Plotis | 38cm |
| Aukštis | 40cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














