Kavos aparatas Solac CE4520 kaina
Kavos aparatas Solac CE4520 kaina
Solac Taste Slim Pro Vejledning Espres |
|
243.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
243.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8433766201299 |
| Kavos aparato tipas | pusiau automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 32.5cm |
| Slėgis | 20bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |















