Kavos aparatas Solac CE4510 kaina
Kavos aparatas Solac CE4510 kaina
Solac Taste Slim Black Vejledning Espr |
|
210.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
210.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 19:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8433766201312 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 32cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 15cm |
| Svoris | 3.8kg |
| Slėgis | 20bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 1.4l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















