Sofa - lova Eltap Fulgeo, smėlio kaina
Sofa - lova Eltap Fulgeo, smėlio kaina
Sofa Fulgeo K, smėlioKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039 € |
|
469.00 €*
12 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
469.00 €*
12 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sofa-lova Fulgeo Jarell 18, smėlio sp., kairinė, 82 x 214 cm x 77 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
479.16 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sofa Fulgeo K, smėlioKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039 € |
|
469.00 €*
12 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
469.00 €*
12 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sofa-lova Fulgeo Jarell 18, smėlio sp., kairinė, 82 x 214 cm x 77 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
479.16 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sofa - lova Fulgeo, SmėlioPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
479.49 €
6-9 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6-9 d.d. |
479.49 €
6-9 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6-9 d.d. |
Sofa - lova Fulgeo, SmėlioIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
503.46 €
6-9 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 6-9 d.d. |
503.46 €
6-9 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 6-9 d.d. |
Sofa-lova Eltap Fulgeo, smėlio spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 624.0 € |
|
547.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sofa-lova Fulgeo Jarell 18, smėlio sp., kairinė, 82 x 214 cm x 77 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
559.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 21:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELTAP |
| Kategorija | Sofos ir sofos lovos |
| Prekės kodas | 5905496618027 |
| Pasirinkimas | kairinis variantas |
| Miegamoji funkcija | + |
| Patalynės dėžė | + |
| Tipas | sofos-lovos |
| Medžiaga | gobelenas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 82cm |
| Aukštis | 77cm |
| Gylis | 214cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | -cm |
| Miegamosios dalies ilgis | -cm |
| Rodyti daugiau | |
















