Sofa Eltap Blezalt, pilka kaina
Sofa Eltap Blezalt, pilka kaina
Minkštas kampas Blezalt K, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1349 € |
|
638.26 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Minkštas kampas Eltap Blezalt, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 784.0 € |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Minkštas kampas Blezalt K, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1349 € |
|
638.26 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Kampinė sofa Blezalt, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
642.51 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
642.51 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
Kampinė sofa Blezalt, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
674.64 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
674.64 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
Minkštas kampas Eltap Blezalt, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 784.0 € |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kampinė sofa - lova Blezalt Sola, pilka sp., kairinė, 240 x 150 cm x 82 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kampinė sofa - lova Blezalt Sola, pilka sp., kairinė, 240 x 150 cm x 82 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Pilkos spalvos iš velveto sulankstoma kampinė sofa (su kairiuoju kampu/su gultu).. |
|
1269.00 €
|
Į parduotuvę bonami.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELTAP |
| Kategorija | Kampinės sofos |
| Prekės kodas | 5905496618928 |
| Miegamoji funkcija | + |
| Patalynės dėžė | + |
| Medžiaga | gobelenas |
| Tipas | minkšti kampai su miegojimo funkcija |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 240cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 150cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | 124x215cm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | 124cm |
| Miegamosios dalies ilgis | 215cm |
| Rodyti daugiau | |
















