Sofa Asir Gio, 3 vietų, žalia kaina
Sofa Asir Gio, 3 vietų, žalia kaina
Trijų vietų sofa Hanah Home Gio, žalia, 93 x 75 x 225Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1154.49 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
1154.49 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
3 sėdimų vietų sofa, Gio, žaliaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1212.21 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
1212.21 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Trivietės sofos |
| Prekės kodas | 8684282576907 |
| Miegamoji funkcija | - |
| Tipas | sofos |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | skandinaviškas |
| Funkcijos | su kojelėmis; su aptraukta nugarėle |
| Aptraukta nugarėlė | + |
| Plotis | 225cm |
| Aukštis | 75cm |
| Gylis | 93cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | -cm |
| Miegamosios dalies ilgis | -cm |
| Rodyti daugiau | |
















