Sodo vežimėlis Gardlov, 69x45x49 cm kaina
Sodo vežimėlis Gardlov, 69x45x49 cm kaina
Gardlov garden cart 69x45x49cm |
|
24.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
24.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sulankstomas vežimėlis Gardlov, 90 LTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
59.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 18:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDLOV |
| Kategorija | Įrankių vežimėliai |
| Prekės kodas | 5900779963764 |
| Medžiaga | audinys, metalas |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | eu |
| Plotis | 70.5cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 46cm |













