Sodo sūpynės su stogeliu kaina
Sodo sūpynės su stogeliu kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | DIPSIS.LT |
| Kategorija | Kalėdinės dekoracijos |
| Prekės kodas | 9876543210123 |
| Tipas | lauko sūpynės |
| Ilgis | 170cm |
| Plotis | 110cm |
| Aukštis | 153cm |
| Pardavėjo šalis | kita |












