Sodo stalas Keter Elise, tamsiai žalias kaina
Sodo stalas Keter Elise, tamsiai žalias kaina
Plastikinis stalas EliseKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.0 € |
|
45.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-07 09:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KETER |
| Kategorija | Lauko stalai |
| Prekės kodas | 3253929139024 |
| Medžiaga | plastikas |
| Ilgis | 137cm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 73cm |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | eu |















