Sodo siurblys Fieldmann FVC 8020-EC kaina
Sodo siurblys Fieldmann FVC 8020-EC kaina
Sodo siurblys Fieldmann FVC 8020-ECKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.49 € |
|
78.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
78.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Sodo siurblys Fieldmann FVC 8020-EC 800W |
|
79.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
79.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 14:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FIELDMANN |
| Kategorija | Kiti vandens siurbliai |
| Prekės kodas | 8590669230648 |
| Tipas | išcentrinis siurblys |
| Maks. našumas | 3200l/val. |
| Variklio galia | 800w |
| Maks. slėgis | 4 bar |
| Maks. siurbimo aukštis | 8 m |
| Siurbimo žarnos diametras | g1 (1”) |
| Masė apie | -kg |
| Maks. dalelių dydis | -mm |
| Maks. pumpavimo aukštis | -m |
| Maks. panardinimo gylis | -m |
| Laido ilgis | 12m |
| Rodyti daugiau | |
















