Sodo siurblys Einhell GE-DP 6935 A ECO, 690 W
Sodo siurblys Einhell GE-DP 6935 A ECO, 690 W
Schmutzwasserpumpe GE-DP 6935 A ECO, Tauch- / Druckpumpe (rot/schwarz, 690 Watt) |
|
114.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Einhell Schmutzwasserpumpe GE-DP 6935 A ECO, Tauch- / Druckpumpe (rot/schwarz, 6.. |
|
114.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sodo siurblys nešvariam vandeniui Einhell GE-DP 6935 A ECOTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
147.51 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Giluminio gręžinio vandens siurblys Einhell, 690 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
148.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Giluminio gręžinio vandens siurblys Einhell, 690 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
148.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 19:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EINHELL |
| Kategorija | Kiti vandens siurbliai |
| Prekės kodas | 4006825622270 |
| Variklio galia | 690w |
| Maks. našumas | 17500 |
| Svoris | 5.6kg |
| Maks. kėlimo aukštis | 9m |
| Maks. panardinimo gylis | 7m |
| Maks. dalelių dydis | 35mm |
| Siurblio išvado diametras | 47.8 |
| Laido ilgis | 10m |
| Pagaminta iš | nerūdijantis plienas |
| Pardavėjo šalis | latvija |



















