Sodo palapinė MultiGarden 3x3 m, balta kaina
Sodo palapinė MultiGarden 3x3 m, balta kaina
Sodo paviljono palapinė 3x3 m su automatiškai išsiskleidžiančiu stogu sodui „Mul..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
69.97 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pavėsinė MultiGarden, 300 cm x 250 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
73.25 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pavėsinė MultiGarden, 300 cm x 250 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 16:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MULTIGARDEN |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5905817005710 |
| Tipas | sulankstomos pavėsinės |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 3000cm |
| Aukštis | 2500cm |
| Ilgis | 3000cm |
| Prekė gaminama pagal spec. užsakymą | - |














