Sodo palapinė MultiGarden 3 x 3m, pilka kaina
Sodo palapinė MultiGarden 3 x 3m, pilka kaina
Palapinė MultiGarden, 3x3 m, pilkaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
69.80 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Pavėsinė MultiGarden, 3 x 3 m, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pavėsinė MultiGarden, 3 x 3 m, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 16:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MULTIGARDEN |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5905817005734 |
| Tipas | sulankstomos pavėsinės, prekybinės palapinės |
| Medžiaga | poliesterio audinys |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 300cm |
| Aukštis | 300cm |
| Ilgis | 300cm |














