Sodo kėdė SPRINGOS GC0061, juoda kaina
Sodo kėdė SPRINGOS GC0061, juoda kaina
Sodo kėdė Springos GC0061, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.14 € |
|
14.16 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lauko kėdė juoda, balti atspalviai |
|
21.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
21.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 09:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 5907719476186 |
| Tipas | sulankstomos kėdės |
| Medžiaga | metalas, tekstilenas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 73cm |
| Gylis | 58.5cm |
| Pardavėjo šalis | latvija |













