Sodo kėdė Springos GC0013, pilka kaina
Sodo kėdė Springos GC0013, pilka kaina
Gultas Springos Garden GC0013, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.79 € |
|
35.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sodo gultas pilka |
|
37.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
37.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sulankstoma kėdė Springos Garden Chair Gravity, 153 cm x 60 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.9 € |
|
39.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sulankstoma kėdė Springos Garden Chair Gravity, 153 cm x 60 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.9 € |
|
39.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Springos Sodo gultas pilka |
|
39.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
39.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 10:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 5907719404448 |
| Medžiaga | tekstileniniai, metalas |
| Stilius | modernus |
| Gylis | 153cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 79cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














