Sodo kėdė Keter Santorinas, pilkas kaina
Sodo kėdė Keter Santorinas, pilkas kaina
Sodo kėdė Santorinas, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.49 € |
|
26.54 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Curver SANTORINI sodo kėdė grafito spalvos (3253929156038) |
|
28.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
28.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 00:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KETER |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 3253929156038 |
| Tipas | lauko kėdės |
| Medžiaga | plastikas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 99cm |
| Gylis | 65cm |
| Pardavėjo šalis | latvija |
















