Sodo kėdė FERNE Rimo, balta kaina
Sodo kėdė FERNE Rimo, balta kaina
Rimo Baltas FERNE sodo kėdė |
|
61.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
61.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-20 23:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FERNE |
| Kategorija | Lauko kėdės |
| Prekės kodas | 5905197583242 |
| Tipas | lauko kėdės |
| Medžiaga | plastikas |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | kinija |
| Plotis | 55.5cm |
| Aukštis | 74cm |
| Gylis | 47.5cm |















