Sodo gultas NAUJA, juodas kaina
Sodo gultas NAUJA, juodas kaina
Garden and Beach Deckchair BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.91 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
43.91 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garden and Beach Deckchair BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
46.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
46.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Ramiz Lauko ir paplūdimio gultas su laikikliu gėrimui juodas |
|
53.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
53.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sodo ir paplūdimio gultas juodas |
|
57.01 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
57.01 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sodo gultas Ramiz Zero Gravity juodas tekstilinis modernusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.09 € |
|
58.26 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 13:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NAUJA |
| Kategorija | Lauko gultai |
| Prekės kodas | 5903864982978 |
| Medžiaga | tekstileniniai, metalas |
| Stilius | modernus |
| Gylis | 168cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 45cm |
| Baldų kolekcija | zero gravity |



















