Šaldytuvas Sharp SJ-GP820C-BK kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-GP820C-BK kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-GP820C-BK |
|
2588.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
2588.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Sharp SJ-GP820C-BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2589.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2589.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Sharp SJ-GP820C-BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2666.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2666.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556163897 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 335kwh |
| Bendra talpa | 635l |
| Šaldytuvo talpa | 395l |
| Šaldiklio talpa | 216l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.8kg/24h |
| Klimato klasė | t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 71.6cm |
| Svoris | 113kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Kita | 4 durų konstrukcija (french door); 3 stiklinės lentynos; 2 šaldytuvo stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |


















