Šezlongas GreenBlue GB183, žalias kaina
Šezlongas GreenBlue GB183, žalias kaina
Gultas GreenBlue GB183, žalias |
|
34.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
34.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gultas GreenBlue GB183, žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 65.69 € |
|
42.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Produktai namams ir sodui // Lauke | Sodo baldai // Leżak klasyczny bukowy Green.. |
|
46.11 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 12:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREENBLUE |
| Kategorija | Lauko gultai |
| Prekės kodas | 5902211105671 |
| Medžiaga | medžio masyvas, gobelenas |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | kinija |
| Gylis | 105cm |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 85cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | latvija |


















