Rebel 12V 100Ah akumuliatorius kaina
Rebel 12V 100Ah akumuliatorius kaina
Baterijos, akumuliatoriai, maitinimo šaltiniai ir adapteriai // 12V, 6V, 4V akum..Daugiau |
|
175.45 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Švino akumuliatorius 12V 100Ah Rebel |
|
175.70 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
175.70 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Švino akumuliatorius 12V 100Ah Rebel |
|
179.59 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
179.59 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
12v 100 ah gelio akumuliatorius "rebelKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 228.2 € |
|
179.69 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 13:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REBEL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5901890078672 |
| Talpa | 100ah |
| Akumuliatoriaus tipas | geliniai akumuliatoriai (pb gel) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 30a |
| Ilgis | 333mm |
| Plotis | 172.3mm |
| Aukštis | 222mm |
| Gnybtų pozicija | +- |



















