Rašomasis stalas Vasagle, modernus, su 2 lentynomis, baltas
Rašomasis stalas Vasagle, modernus, su 2 lentynomis, baltas
Songmics Vasagle Rašomasis stalas su 2 lentynomis modernus klevo baltas |
|
67.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
67.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Rašomasis stalas su 2 lentynomis modernios klevo baltos spalvosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
70.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Rašomasis stalas su lentynomis 60x120x76cm., baltos spalvos |
|
81.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
81.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Rašomasis stalas su 2 lentynomis 60x120x76 cm |
|
99.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
99.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 12:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Rašomieji, kompiuteriniai stalai |
| Prekės kodas | 0194343184524 |
| Tipas | rašomieji stalai |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp), plienas |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 1200cm |
| Aukštis | 760cm |
| Gylis | 600cm |














