Rašomasis stalas Top E Shop Rosa, baltas kaina
Rašomasis stalas Top E Shop Rosa, baltas kaina
Rašomasis stalas Top E shop Rosa, baltasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
44.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 09:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TOPESHOP |
| Kategorija | Rašomieji, kompiuteriniai stalai |
| Prekės kodas | 5900354141815 |
| Tipas | rašomieji stalai |
| Savybės | su stalčiais |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 80cm |
| Aukštis | 75cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | eu |


















