Rašomasis stalas Mville Widnes kaina
Rašomasis stalas Mville Widnes kaina
Mville Widnes stalas |
|
93.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
93.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Rašomieji, kompiuteriniai stalai |
| Prekės kodas | 4251756446840 |
| Tipas | rašomieji stalai |
| Savybės | su stalčiais |
| Medžiaga | medienos masyvas |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 124cm |
| Aukštis | 111cm |
| Gylis | 40cm |
| Baldų kolekcija | widnes |















