Rašomasis stalas Bogart Nicole 100, baltas kaina
Rašomasis stalas Bogart Nicole 100, baltas kaina
Konsolinis staliukas Bogart, baltasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 531.0 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 10:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOGART |
| Kategorija | Rašomieji, kompiuteriniai stalai |
| Prekės kodas | 5905487806860 |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Ilgis | 100cm |
| Plotis | 41cm |
| Aukštis | 82cm |
| Kilmės šalis | eu |













