Pripučiama valtis Ladya LT-270STE kaina
Pripučiama valtis Ladya LT-270STE kaina
Pripučiama PVC valtis Ladya LT-270STE |
|
289.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
289.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-04 00:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LADYA |
| Kategorija | Guminės pripučiamos valtys |
| Prekės kodas | 4824444270111 |
| Ilgis | 270cm |
| Plotis | 135cm |
| Aukštis | 37cm |
| Vietų skaičius | 2 |
| Keliamoji galia | 282kg |
| Svoris | 22kg |
| Kamerų kiekis | 2 |
| Pagaminta iš | pvc |
| Supakuotos dydis | 0,4x0,4x0,8 |
| Maksimali variklio galia valčiai | 3.3ag |
| Korpuso konstrukcija | pripučiama |
| Dugnas | bakelitinės faneros lentelės |
| Garantija | 36mėn. |
| Tipas | pripučiamosios valtys |
| Rodyti daugiau | |
















