Praustuvas Rea Meryl, juodas kaina
Praustuvas Rea Meryl, juodas kaina
Pastatomas praustuvas REA MERYL 60x40,5x14,5, Be praustuvo kojosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
130.66 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA MERYL" JUODA |
|
131.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
131.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 15:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA. |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557365685 |
| Plotis | 600mm |
| Montavimo būdas | ant stalviršio |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 405mm |
| Aukštis | 145mm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Dubens gylis | 125mm |
| Pardavėjo šalis | kita |














