Praustuvas Mito 50 cm su puskoja TK001-003 kaina
Praustuvas Mito 50 cm su puskoja TK001-003 kaina
Puskoja praustuvui Mito Red, TK001-003Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
29.70 €
37-40 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 37-40 d.d. |
29.70 €
37-40 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 37-40 d.d. |
Puskoja praustuvui Mito Red, TK001-003Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
31.19 €
37-40 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 37-40 d.d. |
31.19 €
37-40 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 37-40 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 22:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MITO |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5907720667122 |
| Plotis | 495mm |
| Montavimo būdas | pakabinami |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 150mm |
| Aukštis | 385mm |
| Dubens gylis | 150mm |












