Plantronics 211220-05 kaina
Plantronics 211220-05 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 06:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PLANTRONICS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5033588051404 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 111db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 200g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













