PDP LVL40, laidinės ausinės, juodos kaina
PDP LVL40, laidinės ausinės, juodos kaina
PDP Žaidimų LVL 40 laidinės PS4, pilka ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.83 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
PDP Gaming LVL40 - For PS4 - Headset - ohrumschließend |
|
46.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
46.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 13:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PDP |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 708056065676 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | flip-to-mute mikrofonas; lankelis: reguliuojamas; kvėpuojančios ausų pagalvėlės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 300g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |

























