Palapinė Outwell Sky 5, mėlyna kaina
Palapinė Outwell Sky 5, mėlyna kaina
Palapinė Outwell Sky 5, žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.95 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Outwell Sky 5 5 person(s) Blue Tunnel tent |
|
420.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
420.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Outwell Sky 5 5 person(s) Blue Tunnel tent |
|
422.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
422.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
5 vietų palapinė „Outwell Sky 5“Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
427.04 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
427.04 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Outwell Sky 5 5 os. Mėlyna Palapinė tunelowy |
|
515.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
515.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 18:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OUTWELL |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5709388144317 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 5 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 3000mm |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | vėdinimas |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | 395cm |
| Plotis | 320cm |
| Aukštis | 200cm |
| Svoris | 15.6kg |
| Sluoksnių skaičius | 2 |
| Išorinis sluoksnis | poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |
















