Palapinė Jetworld POP UP, mėlyna kaina
Palapinė Jetworld POP UP, mėlyna kaina
Dvivietė palapinė POP UP, 220 x 120 x 95 cm, mėlynos sp., 190Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
29.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
29.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 03:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REDCLIFFS |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 8720573923057 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 2 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 2000mm |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Prieangių skaičius | - |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ilgis | 220cm |
| Plotis | 120cm |
| Aukštis | 95cm |
| Svoris | 1.3kg |
| Sluoksnių skaičius | 1 |
| Išorinis sluoksnis | 190t poliesteris |
| Rodyti daugiau | |














