Palapinė High Peak Avio 2.0, pilka kaina
Palapinė High Peak Avio 2.0, pilka kaina
Palapinė kemperiui High Peak Avio 2.0, 310 x 220 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
235.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Autobuso tentas High Peak Avio 2.0, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359.9 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Busvorzelt Avio 2.0 (grau/limette) |
|
219.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
219.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Palapinė kemperiui High Peak Avio 2.0, 310 x 220 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
235.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Palapinė kemperiui High Peak Avio 2.0, 310 x 220 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
235.30 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Autobuso tentas High Peak Avio 2.0, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359.9 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
High Peak autobuso palapinė Avio 2.0 (grey/limette) | 14135 | 4001690141352 |
|
261.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 05:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HIGH PEAK |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 4001690141352 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 4 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 4000mm |
| Įėjimų skaičius | 3 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | atspari sniegui |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Ilgis | 72cm |
| Plotis | 21cm |
| Aukštis | 21cm |
| Svoris | 9.75kg |
| Sluoksnių skaičius | 1 |
| Išorinis sluoksnis | 190t pu poliesteris |
| Rodyti daugiau | |




















