Pakabinamas šviestuvas Opviq Merdel, E27 kaina
Pakabinamas šviestuvas Opviq Merdel, E27 kaina
Šviestuvas kabinamas Opviq Chandelier Merdel, E27, 1 x 60 W, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
20.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šviestuvas kabinamas Opviq Chandelier Merdel, E27, 1 x 60 W, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
20.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liustra MerdelKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.69 € |
|
20.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 17:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OPVIQ |
| Kategorija | Pakabinami šviestuvai |
| Prekės kodas | 868334268286 |
| Medžiaga | metalas, bambukas |
| Lempučių skaičius | 1vnt. |
| Kilmės šalis | turkija |
| Plotis | 200mm |
| Aukštis | 750mm |
| Lemputės galingumas | 60w |
| Cokolis | e27 |
| Gaubto dydis | 200x200 mm; aukštis 160 mm |
| Išmanus įrenginys | - |















