Objektyvas Sony E SEL16F28 16mm, F/2.8 Sidabrinis
nuo 215.00
Pigu.lt
Sony E 16mm F2.8 | (SEL16F28)
Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais!
Į parduotuvę pigu.lt
Pardavėjai pagal mažiausią kainą
Rde.lt
Sony SEL-16F28 6mm F/ 2.8 objektyvas
10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.00 eur/mėn
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Į parduotuvę rde.lt
Fotoaparatas.lt
Objektyvas Sony E 16mm F2.8 Pancake
267.99
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d.
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d.
Į parduotuvę fotoaparatas.lt
Pigu.lt
Sony E 16mm F2.8 | (SEL16F28)
Į parduotuvę pigu.lt
Varle.lt
SONY SEL-16F28 Plačiakampis objektyvas
279.99
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d.
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d.
Į parduotuvę varle.lt
Bigbox.lt
Sony E 16mm F2.8 (Silver) | (SEL16F28)
2-5 d.d.
Pristatymo laikas: 2-5 d.d.
2-5 d.d.
Pristatymo laikas: 2-5 d.d.
Į parduotuvę bigbox.lt
Technorama.lt
Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur
Į parduotuvę technorama.lt
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (6)
! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Objektyvas Sony E SEL16F28 16mm, F/2.8 Sidabrinis
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Objektyvas Sony E SEL16F28 16mm, F/2.8 Sidabrinis
Informacija
Prekės ženklas SONY
Kategorija Objektyvai
Prekės kodas 4905524636635
Tipas plačiakampis objektyvas
Židinio nuotolis 16mm
Didžiausia diafragma ƒ/2.8
Objektyvo konstrukcija 5 elementai, 5 grupės
Apžvalgos kampas 83°
Mažiausias fokusavimo atstumas 9.45" / 24 cm
Didžiausias atkūrimo santykis 0.08x
Diafragmos elementų skaičius 7
Filtro tvirtinamojo žiedo dydis 49 mm
Matmenys 62 x 22.5 mm