Kavos aparatas Melitta 1030-01 kaina
Kavos aparatas Melitta 1030-01 kaina
Melitta Ekspres przelewowy Melitta - AromaFresh II PRO Czarny Mat - Ekspres prze.. |
|
244.52 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
MelittaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 290.0 € |
|
250.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavamalė Melitta - AromaFresh II PRO Matte Juodas - Filtruojamas kavos aparatas |
|
256.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
256.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MELITTA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4006508225491 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Aukštis | 46.3cm |
| Plotis | 26.8cm |
| Gylis | 25.2cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Gaminamos kavos tipas | americano |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | netaikoma |
| Indikatoriai | kontrolinė lemputė |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


















