Šaldytuvas Liebherr ICNd 5103 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNd 5103 kaina
LIEBHERR ICNd 5103 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
905.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
905.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5103 Pure NoFrost |
|
937.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
937.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5103 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
939.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
939.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5103 Pure NoFrost | ICND5103 | 40168031168.. |
|
955.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas LIEBHERR ICNd 5103Turime parduotuvėje |
|
969.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Liebherr ICNd 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
998.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5103Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1249.01 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5103Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1286.48 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803116851 |
| Gamintojo kodas | icnd 5103 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 253l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, superfrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 60.2kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | superfrost automatika, no frost, duocooling |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























