Horizontalus treniruočių suoliukas Gymstick Flat Bench Pro
Horizontalus treniruočių suoliukas Gymstick Flat Bench Pro
Horizontalus suoliukas GYMSTICK Flat Bench PRO |
|
253.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
253.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Horizontalus suoliukas GYMSTICK Flat Bench PRO |
|
253.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
253.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-11 11:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GYMSTICK |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 6430062514018 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 143 x 60 x 42 cm |
| Pakuotės matmenys | 142 x 42 x 21 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 19kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 500kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 143cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 60cm |
| Treniruoklis skirtas | namams, komercinis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













