Mikrobangų krosnelė Hisense BIM325GI63DBG kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense BIM325GI63DBG kaina
Hisense, 25 L, 1450 W, juoda - Įmontuojama mikrobangų krosnelė su griliu |
|
369.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense BIM325GI63DBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 561.0 € |
|
439.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 12:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782710162 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1200w |
| Aukštis | 38.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 39.6cm |
| Svoris | 17.6kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1200w |
| Besisukantis padėklas | 31.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | triukšmo lygis 63 db(a); budėjimo režimo sąnaudos 0,5 w; nominali srovė 10 a. |
| Laido ilgis | 1.4m |
| Rodyti daugiau | |





















