Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-20GRD kaina
Mikrobangų krosnelė Heinner HMW-20GRD kaina
Mikrobangų krosnelė 800W, 20L HMW-20GRD HEINNERYra sandėlyje. |
|
90.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
90.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
HEINNER mikrobangų krosnelė HMW-20GRD |
|
90.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
90.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 11:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5949088510887 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 45.1cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |












