Graef KS202 kaina
Graef KS202 kaina
Elektroninės virtuvinės svarstyklės Graef Ks 202 (juodos)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
28.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Virtuvinės svarstyklės Virtuvės svoris Graef GRAEF KS 202 elektroninės virtuvės .. |
|
29.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
29.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAEF |
| Kategorija | Virtuvinės svarstyklės |
| Prekės kodas | 4001627026691 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | stiklas |
| Maksimali apkrova | 5kg |
| Matavimo paklaida | 1g |
| Taros atėmimo funkcija | + |
| Matmenys | 14cm |
| Svoris | 0.34kg |
| Bluetooth | - |














