Gamdias Hebe V2 kaina
Gamdias Hebe V2 kaina
GAMDIAS Hebe V2 Black/ Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
42.91 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
42.91 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Gamdias Hebe V2 – stereo žaidimų ausinės su mikrofonu (PC-PS4) |
|
42.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
42.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 13:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAMDIAS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4710728306341 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














