Fotelis Windsor & Co Lola, rudas kaina
Fotelis Windsor & Co Lola, rudas kaina
Fotelis Windsor & Co Lola, rudasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 752.0 € |
|
601.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICADONI |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5905389383537 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 105cm |
| Aukštis | 72cm |
| Gylis | 95cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















