Fotelis WIN-WIN, su reglaineriu, mechaninis, rožinis
Fotelis WIN-WIN, su reglaineriu, mechaninis, rožinis
Fotelis su reglaineriu Home4You Win-Win, raudonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494.0 € |
|
362.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Atlošiamas krėslas Home4you Win-Win, rožinė sp., 95 cm x 80 cm x 90 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
384.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laisvalaikio kėdė WIN-WIN su rankiniu mechanizmu, rožinėVisas prekes turime sandėlyje. Greitas pristatymas į namus 3-5 d.d. |
|
295.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
295.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Fotelis su reglaineriu WIN-WIN mechaninis, rožinisPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
307.20 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
307.20 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Fotelis su reglaineriu WIN-WIN mechaninis, rožinisIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
322.56 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
322.56 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Evelekt WIN-WIN with manual mechanism Pink Kėdė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.83 eur/mėn |
|
328.99 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
328.99 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Fotelis su reglaineriu Home4You Win-Win, raudonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494.0 € |
|
362.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Atlošiamas krėslas Home4you Win-Win, rožinė sp., 95 cm x 80 cm x 90 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
384.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Atlošiamas krėslas Home4you Win-Win, rožinė sp., 95 cm x 80 cm x 90 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 18:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOME4YOU |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 4741243286795 |
| Tipas | foteliai su poilsio funkcija |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | medžio masyvas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 95cm |
| Kilmės šalis | estija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |















