Fotelis Halmar Amaro, alyvuogių kaina
Fotelis Halmar Amaro, alyvuogių kaina
Fotelis Halmar Amaro, žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 216.0 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis AMARO, alyvuogiųKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
129.00 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
129.00 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Krėslas Amaro, alyvųPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
119.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Krėslas Amaro, alyvųIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
125.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
125.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis Halmar Amaro, žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 216.0 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis AMARO, alyvuogiųKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
129.00 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
129.00 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
AMARO poilsio krėslas, alyvuogių spalvos |
|
134.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
134.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Krėslas Amaro, alyvuogių žalia sp., 80 cm x 70 cm x 97 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
137.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Krėslas Amaro, alyvuogių žalia sp., 80 cm x 70 cm x 97 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
137.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
137.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 09:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001200734 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | aksomas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 97cm |
| Gylis | 80cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Baldų kolekcija | amaro |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |


















