Fotelis Asir Dino, mėlynas kaina
Fotelis Asir Dino, mėlynas kaina
Fotelis Asir Dino, mėlynasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 136.0 € |
|
93.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis Hanah Home Dino, mėlynas, 39 x 58 x 39Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
116.07 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
116.07 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Vaikiškas fotelis MAVI, mėlynas |
|
117.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
117.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Fotelis Hanah Home Dino, mėlynas, 39 x 58 x 39Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
121.87 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
121.87 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 03:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 8684282467076 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 39cm |
| Aukštis | 58cm |
| Gylis | 39cm |
| Kilmės šalis | turkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













