Fotelis Asir Aztek, geltonas kaina
Fotelis Asir Aztek, geltonas kaina
Fotelis Asir Aztek, geltonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 462.0 € |
|
287.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis Hanah Home Aztek, geltonas, 75 x 95 x 88Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
414.96 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
414.96 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Fotelis actekų, geltonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
435.71 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
435.71 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 8684282437246 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 88cm |
| Aukštis | 95cm |
| Gylis | 75cm |
| Kilmės šalis | turkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















