Focus Outdoor Compact 10x25 kaina
Focus Outdoor Compact 10x25 kaina
Focus Outdoor 10x25 Žiūronai |
|
61.11 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
61.11 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-28 08:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879031732 |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 109m |
| Atstumas iki akies | 10mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 7m |
| Svoris | 270g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 58 - 71mm |
| Matmenys | 110 x 105 x 35mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Rodyti daugiau | |















