Focus Observer 8x42 kaina
Focus Observer 8x42 kaina
Focus Observer 42 8x42 Binoculars Waterproof Lightweight Ergonomic 107925 |
|
149.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FOCUS OBSERVER 8X42 |
|
157.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
157.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Observer 42 8x42 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.67 eur/mėn |
|
195.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
195.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Focus Observer 42 8x42, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.0 € |
|
200.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879035310 |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.1° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 124m |
| Atstumas iki akies | 18mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 645g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 57 - 76mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |



















