Emos EV029 kaina
Emos EV029 kaina
Emos EV029Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € |
|
13.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-23 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMOS |
| Kategorija | Virtuvinės svarstyklės |
| Prekės kodas | 8592920123232 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | plastikas |
| Maksimali apkrova | 3kg |
| Matavimo paklaida | 0.1g |
| Taros atėmimo funkcija | + |
| Matmenys | 15.4 × 2.8 × 19cm |
| Bluetooth | - |












